foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя

Розклад дзвінків

bell shlp1

Розклад уроків

43690935 новый размер

Клуб "Білі Ворони"

Наші друзі

friends

Безпека в Інтернеті

Останні коментарі

Рейтинг користувачів

 • Денис Кондратенко
  Денис Кондратенко
  1 ( +3 )
 • Maria
  Maria
  1 ( 0 )
 • Иван
  Иван
  1 ( 0 )
 • .-.
  .-.
  1 ( 0 )
 • Aztekium.pl
  Aztekium.pl
  1 ( 0 )

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]

 

   Наша школа гармонійно поєднує традиції з новаторством, забезпечує високий рівень освіти і різнобічний особистісний розвиток школярів.

  Головна гордість школи — її ви­пускники: з 1995 року школу закін­чили 1045 учнів, 125 випускників нагороджені золотими та срібними медалями, 80 % випускників — сту­денти кращих вузів України

   Школа «Талант» співпрацює з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком», є членом Асоціації «Гро­мадсько-активні школи України». З 2015 року школа є апробатором курсу «Кроки до порозуміння» в рамках проекту «Враховуй різни­цю (Долаємо прірву: інструментоб'єднання роз'єднаних громад)». З 2016 року в навчальному закладі запроваджене інклюзивне навчання для діток з особливими потребами Навчальний заклад має досвід співпраці з Корпусом миру США. Також школа є учасником Програми майбутніх лідерів (FLEX).

   У закладі працюють еколого - туристичний клуб «Білі Ворони», боксерський клуб «Профі», секції зі слеклайну, флорболу, футболу, фотостудія, театр ля­льок «Весела компанія», студії історичного моделю­вання, креативного рукоділля, художнього різьбле­ння по дереву. Виховна робота школи ґрунтується на впровадженні багатопрофільної гри «МЛИН»: спортивний, інтелектуальний, художньо-естетичний, трудовий тури гри дозволяють залучити до участі у заходах значну кількість школярів, а також створити умови для гармонійного розвитку особистості школяра.

   На базі школи під науковим керівництвом ка­федри дошкільної освіти Запорізького обласного інс­титуту післядипломної педагогічної освіти ведеться науково-експериментальна робота на тему «Створе­ння здоров'язбережувального освітнього простору як умова ампліфікації особистісного розвитку молодшого школяра» та впроваджується методика «розумного руху» (науковий керівник — Аксьонова О.П.).

   Науково-педагогічний досвід вчителів друкують у спеціалізованих фахових виданнях, а також роз­міщують на сайтах у мережі Інтернет.

   Педагогічний колектив школи — це колектив однодумців, творчих, талановитих людей, справжніх професіоналів. Кожний педагог — неординарна осо­бистість, яка володіє навчальними психологічними технологіями виявлення і розвитку вікових та при­родних здібностей дитини. Їх усіх об'єднує найго­ловніше — любов до дітей та повсякденна турбота про учня.

   Із часом змінюються шкільні пріоритети, вдоско­налюються навчальні плани і програми, але не­змінними залишаються одвічні шкільні цінності — повага до знань як основи людського прогресу, відданість учителів своїй справі, віра у творчі сили дитини. Тому для педагогів школи головне завдання — забезпечити атмосферу творчості та ініціативності учасників навчально-виховного процесу.


   Гімн школи