foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя


1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

   Для самих активних, веселих та креативних учнів 5-8 класів, які бажали поєднати корисне із приємним , школа «Талант» запропонувала взяти участь у літньому мовному таборі «GO CAMP-2018». Відсутність іноземного волонтера у цьому році ненадовго засмутила дітей, адже його чудово замінили вчителі англійської мови (Кудрова І.В. та Кулікова Г.А.) та вчителі –предметники школи «Талант». Тематика табору- «Спорт та Здоров` я».

    Отже впродовж тижня діти поєднали спілкування на англійській мові із різними активностями та на собі відчули, як здоров` я може бути тісно пов `язане із іншими предметами.

    Чим тільки не займалися учасники двох команд «Crazy children» та «Purple Jelly»: ранкова зарядка, інтерактивні вправи з англійської мови, малювання, спортивні змагання, експерименти із водою, похід по дну Понтійського моря, танцювальні флешмоби та батли та, на сам кінець, створення «Птаха щастя» своїми руками! В останній день діти створили відео про мовний табір та надіслали його своїм французьким одноліткам-друзям по листуванню, запросивши їх у гості наступного року. Завершився мовний табір традиційним англійським чаюванням із українськими солодощами.

   Дякуємо всім учасникам табору та особлива подяка дорослим, які забезпечили гарний настрій та спогади дітям на все літо!!! До зустрічі! Meet in September!

Переглянути фотографії

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru