foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя

Розклад дзвінків

bell shlp1

Розклад уроків

43690935 новый размер

Клуб "Білі Ворони"

Наші друзі

friends

Безпека в Інтернеті

Останні коментарі

Рейтинг користувачів

 • Денис Кондратенко
  Денис Кондратенко
  1 ( +3 )
 • Maria
  Maria
  1 ( 0 )
 • Иван
  Иван
  1 ( 0 )
 • .-.
  .-.
  1 ( 0 )
 • Aztekium.pl
  Aztekium.pl
  1 ( 0 )

1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голоса (ів)]

    Цього року в нашій школі першокласниками стали учні 3-х класів. На святковій лінійці 1 вересня їх вітала уся школа. Час минав учні призвичаїлися один до одного, до шкільного розпорядку, до своїх класних мам: Кобиляцької Т.В., Бобровної В.О., Кравченко О.А. – і вже 20 жовтня відбулося свято посвяти у першокласники. Зі сцени лунали вірші та пісні, учні розігрували міні-сценки. А як жваво відгукувалися учні на участь в конкурсах. Усі присутні в залі тепло вітали юних артистів.

   Зрештою першокласники виголосили урочисту обіцянку першокласника. Зі словами привітання до учнів звернулася директор школи О.В. Здор, яка зробила школярам символічний подарунок – шкільний значок учня школи «Талант». Батьки першокласників також зробили вже традиційний дарунок для такого свята «чарівну» смачну кашу, і однокласники стали однокласниками-однокашниками: скільки крупинок з’їси, стільки гарних оцінок, цікавих уроків у тебе буде.

   Щиро бажаємо усім першим класам старанно та наполегливо оволодівати знаннями, пізнавати нове, цікаве та корисне. І сподіваємося, що вже незабаром вони стануть справжньою гордістю нашої школи.

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити