foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя


1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

   Битви на чорно-білих полях були запеклими і принциповими, адже перемогти хочеться усім командам. Турнір з шахів і шашок в рамках XV спартакіади серед учнівської молоді зібрав представників навчальних закладів міста у двох вікових категоріях: середня (7-9 класи) та старша. Цього року з 12 гравців наша збірна оновилася більше, ніж на половину. Це дало і свої результати, і певні втрати.

   Головною метою для юних шахістів нашої збірної було набратися досвіду, попри прикрі поразки. І ми віримо, що у Дениса Яровікова (2-В), Микити Нілова (5-Б), Карини Кавєріної (6-А) перемоги ще попереду, а цьогорічне 4-місце буде згадуватися тільки як перша сходинка до справжнього успіху. Дещо підвела витримка наших старших шахістів: Нілов Володимир (9-Б), Герасименко Артем (10-А), Чупета Дар’я (10-А) – адже могли набирати переможні бали, і як мінімум, зводити свої партії внічию. Та варто визнати, що цього року конкуренція у старшій групі порівняно до року минулого зросла. Отже у підсумку перші з кінця – тобто п’яті.

   За шахістів сповна відігралася збірна з шашок, оновлена повністю (з минулого року лишився один учасник). І дебют виявився напрочуд вдалим. Деякі програші на початку турніру не дозволили боротися на всі сто за перше місце, але своє залізобетонне друге місце Іван Данилюк (7-А),та учні 8-А Сергій Рассолов та Настя Нікуліна, яка показала не дівчачу витримку, не погоджуючись навіть на нічию і доводячи партію до перемоги, вибороли впевнено. Гарний почин середньої вікової групи підтримала нова старша збірна з шашок: Владислав Закалюжний (11-А), Богдан Івашков (9-А), Аделіна Кохан (10-А).З 12 можливих балів вони набрали 10 балів, тобто програли лише двічі. І саме такий розклад цілком закономірно у підсумку вивів збірну на перше місце.

   Отже залишається провести роботу над помилками і готуватися до нових турнірів. А ми щиро бажаємо юним спортсменам високих цілей, впевненості під час змагань і зрештою справжніх високих перемог.

Social button for Joomla

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити