foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя

Розклад дзвінків

bell shlp1

Розклад уроків

43690935 новый размер

Клуб "Білі Ворони"

Наші друзі

friends

Безпека в Інтернеті

Останні коментарі

Рейтинг користувачів

 • Денис Кондратенко
  Денис Кондратенко
  1 ( +3 )
 • Maria
  Maria
  1 ( 0 )
 • Иван
  Иван
  1 ( 0 )
 • .-.
  .-.
  1 ( 0 )
 • Aztekium.pl
  Aztekium.pl
  1 ( 0 )

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

   До першого класу прийшло 57 учнів (3 класи), а поведуть їх країною знань вмілі досвідчені педагоги Кобиляцька Т.В., Бобровна В.О., Кравченко О.А. Варто зазначити, що вже другий рік у школі проводиться набір до класу з інклюзивною формою освіти для дітей з особливими освітніми потребами; школа має та наполегливо накопичує методичний досвід роботи у цьому напрямку..
   Школа вдячна підтримці усім небайдужим до питань освіти людям та організаціям. Так на святковій лінійці до привітань від Запорізького залізорудного комбінату, які пролунали від Пастушенка М. М., заступника голови профспілкового комітету комбінату, депутата Запорізької обласної та Якушевича В.В., виконуючого обов’язки начальника ЦКПР ЗЗРК, було  вручено  грошовий сертифікат для поліпшення матеріально-технічної бази школи, Дніпрорудненська міська рада привітала школу в особі  секретаря міської ради Решетняк Л.П., яка вручила грамоту  учениці 5-А класу Уляні Жук за активну участь у вишиванні рушника до ювілею м.Дніпрорудного, а також подарувала спортивний інвентар секції боксу, слова привітання пролунали і від депутата Запорізької обласної ради Луценко К.В., яка від імені народного депутата Бандурова В.В. вручила подарунки першокласникам.


   Ледь було не зіпсували свято дивні «гості» - Одиниця, Лінь та Шапргалка, які хотіли стати справжніми друзями та помічниками для учнів, але Королева Знань вказала, що у школі таким «помічникам» не місце, Королева подарувала першокласникам Буквар і разом з ними пішла на перший шкільний урок.
Родзинкою святкової лінійки стала хореографічна композиція, яку розпочинали першокласники і поступово до них приєдналися старшокласники, батьки та вчителі. Це має ще раз підкреслити, що школа «Талант» дійсно немов одна велика родина, яка готова спільно вирішувати усі питання і проблеми.
   Бажаємо і вчителям і учням успіхів і терпіння, взаємоповаги, нових цікавих вражень, нових досягнень і звершень!

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити