foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Ми навчаємося не для школи, а для життя

Розклад дзвінків

bell shlp1

Розклад уроків

43690935 новый размер

Клуб "Білі Ворони"

Наші друзі

friends

Безпека в Інтернеті

Останні коментарі

Рейтинг користувачів

 • Денис Кондратенко
  Денис Кондратенко
  1 ( +3 )
 • Maria
  Maria
  1 ( 0 )
 • Иван
  Иван
  1 ( 0 )
 • .-.
  .-.
  1 ( 0 )
 • Aztekium.pl
  Aztekium.pl
  1 ( 0 )

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

   Буктрейлер – це слово дещо нове для нас. Втім нічого незрозумілого у ньому немає. Буктрелер допомагає у стислій формі за допомогою відео технічних засобів розкрити презентувати книгу, при чому так, аби потенційному читачу захотілося би ближче ознайомитися з книгою. Такі популяризаторські відеоролики рекламно-просвітницького спрямування доволі поширені у світі.


   У Запорізькій області завершився перший конкурс бук трейлерів «Калейдоскоп ненудної класики». Від нашої школи «Талант» на конкурс було відправлено три роботи, і дві з них посіли призові місця. Так у номінації "Разом з книгою ми ростемо" (буктрейлери за книгами дитячих письменників) 2 місце посіла робота родини Рогачових,  Ольги Олександрівни і Рогачова Кирила (учень 1-А класу): чудовий анімаційний ролик за мотивами книги про пригоди Вінні Пуха Алана Мілна. А у номінації "Моя книжкова поличка" (буктрейлери, які створені за творами класиків) 1 місце отримала колективна робота учнів 6-А класу з бук трейлером за драмою Лесі Українки «Лісова пісня».  В ролях: Мавка Хорошко Дар`я, Лукаш Войнаровський Олександр, Русалка Котова Ольга, Мавки лісові Ломейко Софія, Пархоменко Діана Автор: ЧереватенкоЛариса Іванівна, Режисер: Ціопкало Тетяна, Художник по костюмах: Хорошко Лариса Володимирівна.
   З умовами конкурсу та самими буктрелерами наших учасників-переможців можна ознайомитися за посиланнями:
http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Конкурс_буктрейлерів_%22Книжковий_калейдоскоп_ненудної_класики%22
http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Роботи_учасників_конкурсу_буктрейлерів_книг-ювілярів_2016
https://www.youtube.com/watch?v=8AncDW0Wnn0&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=SdQxlU0l0mA&feature=youtu.be
   Бажаємо усім учасникам творчих цікавих знахідок. Сподіваємося, що цікавий спосіб популяризації книги – буктрейлер – стане для наших школярів дійсно чарівним порталом у світ доброго мудрого слова, як української так і світової літератури.

Додати коментар

     


Захисний код
Оновити