1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Гарні успіхи цього року і в спорті. Так за результатами ХІІІ міської спартакіади наша школа посіла перше загальнокомандне місце у середній віковій групі. Юні спортсмени у різних видах спорту: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, бокс, дзюдо, легка атлетика – брали участь не тільки у міських змаганнях, але мають успіхи на рівні районному, регіональному, обласному, пробували свої сили на Всеукраїнському рівні. Понад 30 кращих спортсменів цього року школи отримали своє визнання.


   Були визнані успіхи і у творчій сфері. Цікавим був досвід участі у обласному Фестивалі буктрейлерів  «Книжковий калейдоскоп ненудної класики». Відзначили учнів, які активно беруть участь у шкільних заходах: Хорошко Дар’ю, Мирославу Караусову, Смірнову Маргариту. Марк Мерлич, незамінний шкільний фотокореспондент, також отримав заслужену нагороду.
   Приємно було чути, як тепло вітали глядачі вчителів. Адже за успіхами учнів завжди сумлінна праця педагогів, які не лише готують учнів до участі у конкурсах, олімпіадах, МАН, але так само хвилюються за своїх вихованців та щиро радіють їхнім успіхам.
   Школа завжди співпрацює з батьківською громадою, розуміючи, що це допомагає створенню здорової психологічної атмосфери у закладі. Ми вдячні усім батькам, чиї зусилля спрямовані на допомогу школі. На церемонії було вшановану родину Яцин: Жанна Володимирівна, Олександр Олександрович, та донька Валерія в номінації «Творча родина».
   В школі створено умови для всебічного розвитку своїх учнів. Саме тому на базі школи працюють різноманітні гуртки та секції. На церемонії були відзначені наступні колективи та їхні керівники: шкільна студія Театр ляльок «Весела компанія» та її керівник Ковалевська Антоніна Марківна, міська федерація боксу та її президент Захаров Андрій Миколайович, Президент молодіжної організації  «Клуб «Білі Ворони» Решетов Сергій Олександрович,  секція волейболу та її тренер: Поданенко Анна Іванівна, секція спортивно-оздоровчої фізкультури (тренер Литвин Валентина Миколаївна).
   Як це важливо і наскільки це приємно, що у наш непростий час є небайдужі до проблем освітньої галузі, є ті, хто розуміє, що підтримка учнів стає стимулом для подальшого розвитку, що гарний спеціаліст починається з міцної бази середньої освіти. Школа висловлює щиру подяку усім організаціям та особам за підтримку та надання матеріальної допомоги в організації церемонії, а саме: Запорізькому залізорудному комбінату та його генеральному директору Короленку М. К, Дніпрорудненській міській раді та міському голові Коробову Ю.М., «Індустріалбанку», приватним  підприємцям: Хорошко Володимиру Сергійовичу та Ларисі Володимирівні, Войнаровським Володимиру Володимировичу та Оксані Тарасівні, Степаненко Володимиру Володимировичу, Вавіло Олені Сергіївні,  Шевченко Ірині Миколаївні.
   Церемонія «Віват,Талант» завершилася. Завершується навчальний рік 2015-2016, попереду канікули, час відпочинку. А потім буде новий навчальний рік, і, дуже на це сподіваємося, – нові успіхи наших учнів, аби оплески на церемонії «Віват, Талант-2017» були не менш гучними, оскільки приводів радіти і пишатися досягненнями стане більше.